News

На Чернівеччині реалізується українсько-литовський проект з очищення стічних вод

В Україні лише третина селищ міського типу має централізоване каналізування, а в сільській місцевості цей рівень не досягає і 5%. Відтак, стічні води без жодного очищення потрапляють в ґрунти та водойми, забруднюючи їх, створюючи небезпеку для здоров’я людей.

Read more

ULIE shooting video about the prospects of Ukrainian bioenergy sector

Non-governmental organization Open Europe and ULIE shot the information video for Ukrainian business community about biomass prospects, its economic benefits and investment forecast for this sector.

Read more

Посібник для бізнесу щодо використання біомаси в енергетиці

Неурядова організація Openeurope» за підтримки УСПП підготувала посібник для підприємців України щодо перспектив використання біомаси, її економічних переваг та проаналізувала розвиток даного ринку в ЄС та Україні.

Read more

Розвиток альт. енергетики стимулює економіку і підвищить ефективність виробників

Український бізнес повинен підвищити продуктивність праці: так, за 17 днів середньостатистичний робітник у Німеччині виробляє стільки ж, скільки український - за рік. Чималу роль тут відіграє модернізація підприємства, його капіталізація, наявність нових технологій, а також - енергоефективність. Саме завдяки цьому європейські виробництва мають в 3-4 рази вище показники, ніж вітчизняні. Про це говорили в Житомирі на семінарі по зміцненню партнерства з бізнесом для досягнення цілей ООН у сфері сталого розвитку, організованому за підтримки МЗС Литви структурою «Openeurope».

Read more

Our partners